فهرست مطالب سایت

همیاری در کمک به نیازمندان

موضوع : در آستانه سال نو
تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396فایل تصویری برای این مطلب موجود نیست

همیاری در کمک به نیازمندان در آستانه سال نو

در امور خیریه بنیاد فارس المؤمنین با توان فعلی تاکنون بیش از ۲۰۰ خانواده‌ی غیرتمند و نیازمند شناسایی شده و وضعیت زندگی آنان مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته و در طول سال تحت پوشش کمکهای شما عزیزان قرار گرفته‌اند.

 در آستانه آغاز سال جدید، با کمک مردم عزیز طبق روال هرساله قصد داریم #بسته_غذایی و #پوشاک این خانواده‌ها را تأمین و تدارک نماییم:

۱. بسته غذایی
شامل ۱٥ قلم: برنج، روغن، گوشت، مرغ، حبوبات، تخم‌مرغ، ماکارونی، چای، پنیر، قند و شکر، و ... و نیز مواد شوینده و بهداشتی است که به تناسب تعداد نفرات خانوار تهیه شده و در هفته پایانی سال توزیع و تقدیم خانواده‌های نیازمند می‌شود. مبلغ تخمینی بسته برای هر فرد بطور متوسط حدود ۱۰۰.۰۰۰ تومان برآورد شده است.

۲. پوشاک
با کمک یکی از مؤسسات خیریه، اقدام به تجهیز نمایشگاه کامل پوشاک شده که تمامی اقلام آن از #تولید_با_کیفیت_ایرانی است که با حداقل قیمت تمام شده، ارائه می‌شود.
به هر نفر از اعضاء خانواده یک بُن به مبلغ ۹۵.۰۰۰ تومان اهداء می‌شود. فرد می‌تواند با این مبلغ، کفش و لباس کامل را با سلیقه خود انتخاب کند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 از همه علاقمندان به مشارکت و همیاری در این امر خداپسندانه دعوت می‌شود تا کمکهای خود را به حسابهای زیر به نام بنیاد فارِس المؤمنین واریز نمایند.

در طول سال نیز می‌توانند صدقات، نذورات و سایر خیرات خود را به این حسابها واریز نمایند.

بانک پاسارگاد
شماره حساب:
۲۲۵.۱۱۰.۱۱۰۲۸۵۳۹.۲
شماره کارت:
۵۰۲۲.۲۹۱۹.۰۰۰۲.۹۸۹۱

 

بانک ملت
شماره حساب:
۴۶۹۵۱۲۳۳.۷۰
شماره کارت:
۶۱۰۴.۳۳۷۷.۷۰۱۱.۵۱۵۰

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره دفتر تماس حاصل نموده یا به دفتر امور خیریه در #مسجد_حضرت_امیر علیه السلام مراجعه نمایید:

۰۲۱ - ۶۶۹۲۳۲۳۴

    کلمات کلیدی :

هم رسانی : تلگرامنظرات

برای این مطلب نظری ثبت نشده