فهرست مطالب سایت

مرکز رشد کودک، سنین 3 تا 6 سال

موضوع : برنامه سال جاری
تاریخ انتشار : 11 تیر 1397فایل تصویری برای این مطلب موجود نیست

اطلاعیه ثبت نام مرکز رشد کودک بنیاد فارِس المؤمنین

در راستای تحقق اهداف و مأموريتهای بنيـاد فـارِس المؤمنين در زمينه امور فرهنگی و به منظور اجرای برنامه‌های آموزشی- تربيتی برای کودکان با رويکرد رشد و شکوفايی جنبه‌های دينی و ارزشی، فن و مهارت، دانش و ورزش، برنامه آموزشی- تربيتی ويژه کودک در دوران اوايل کودکی در سال 1397 برگزار می‌گردد.

دوره اوایل کودکی دوران طلايی يادگيری انسان است. سريعترين مرحله رشد و تکامل انسان، اين دوره است. اصطلاح "پيش از مدرسه" برای کودکان 3 تا 6 ساله بکار می‌رود. به اين دوره، دوره اوایل کودکی و گاهی خردسالی يا نونهالی نيز اطلاق می‌شود. کودک در اين دوره رشد جسمی و روانی قابل ملاحظه‌ای دارد. آموزش کودک در اين سنين پايه های رشد و تکامل سالهای آينده او را پی‌ريزی می‌کند.

در اين راستا، برنامه آموزشی– تربيتی مرکز رشد کودک با هدف اصلی اعتلای رشد و تربيت نونهالان در 4 حيطه دانش، ورزش، بينش و ارزش طراحی شده است.

اهداف اصلي طرح

  1. رشد و شکوفايی استعدادهای فطری کودکان
  2. ارتقاء سطح دانش، مهارت، نگرش کودکان سنین پیش از دبستان

اهداف فرعي طرح

انتظار می‌رود کودک در پايان 6 سالگی در هر يک از جنبه‌های هفتگانه زير به سطح مطلوب دست يابد:

اخلاقی / جسمانی / روانی- اجتماعی / شناختی / عاطفی / کلامی / مذهبی

ويژگی‌های سيستم آموزشی مرکز رشد

  1. مربيان با سطح تحصيلات کارشناسی و بالاتر، دارای گواهينامه تربيت مربی کودک از بنياد فارِس المؤمنين هستند که در آزمون جذب مربی بنياد پذيرفته شده‌اند.
  2. مديريت آموزشی، سيستم آموزشی را با پايش و نظارت مداوم بروز نموده و مورد ارزشيابی قرار خواهد داد. گروه تحقيق و توسعه آموزش فرآيندی دوره اوايل کودکی، پويا بوده و با هدف ارتقاء سيستم آموزشی فعاليت دارد.

مکان مرکز رشد:

تهران- خيابان فاطمی غربی - پلاک 222 - طبقه همکف - مرکز رشد بنياد فارِس المؤمنين
دفتر بنياد:  66923234  ، از ساعت 9 صبح تا 15   

.

    کلمات کلیدی :

هم رسانی : تلگرامنظرات

برای این مطلب نظری ثبت نشده